0

0

    Kariéra

    V naší společnosti se uplatní talentovaní lidé na obchodních a technických pozicích. Nabízíme trvalý pracovní poměr a celoroční brigády pro studenty VŠ se zaměřením elektro a IT. Místem výkonu práce je sídlo společnosti v Praze 6 v Šárka Business Parku (u stanice metra Nádraží Veleslavín).

    Novým pracovníkům nabízíme zázemí prosperující firmy, zajímavou práci v mladém kolektivu, motivující finanční ohodnocení a přístup k nejmodernějším technologiím.

    Na hlavní pracovní poměr nyní poptáváme pozici:

    • Obchodník

      • Obchodník se bude aktivně podílet na plnění stanovených obchodních cílů společnosti v oblasti dodávek serverového hardware.

        Pracovní náplň

        • analyzovat zákaznické požadavky, konzultovat řešení
        • zpracovávat přijaté poptávky, tvořit nabídky a vyřizovat objednávky
        • poskytovat prodejní podporu a rozvíjet vztahy se zákazníky
        • spolupracovat s marketingovým a reklamačním oddělením

        Co požadujeme

        • ukončené SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT, elektro, ekonomie
        • schopnost rychle se učit
        • velmi dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové práce
        • velmi dobrá orientace v IT
        • základní znalost AJ
        • zkušenosti s obchodní činnosti

        Co nabízíme

        • práci na hlavní pracovní poměr
        • motivující platové ohodnocení (prémie podle dosažených výsledků)
        • dovolená navíc a penzijní připojištění podle odpracovaných let
        • flexibilní pracovní doba
        • perspektivní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí v oboru

    Na celoroční brigádu nyní poptáváme pozici:

    • Technik serverového HW

        Pod dohledem odborníka získáte zkušenosti se serverovým hardware, budete připravovat a testovat servery podle požadavků klientů.

        • návrhování optimální konfigurace serverů
        • příprava a testování HW
        • aktualizace firmware a ovladačů, upgradování, odstraňování závad

        • student VŠ elektro nebo IT
        • pracovní doba alespoň 10 hodin týdně (mimo zkouškové období)

        Co nabízíme

        • získání praxe v oboru IT a odborný růst
        • brigáda s možností trvalého pracovního poměru

    V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na: kariera@czech-server.cz

    Zasláním životopisu společnosti ATICOM s.r.o. IČO 27944859 souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem realizace výběrového řízení a uzavření případné spolupráce. Tento souhlas platí po dobu trvání výběrového řízení.